پرش لینک ها

خدمات اصلی ما

با توجه به توان فنی و زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری تهیه شده در طول سالها، قابلیت ارائه خدمات این شرکت روز به روز افزایش پیدا کرده و در حال حاضر به گسترش حوزه های فعالیت خود در بخش های دیگرIT مشغول می باشد.

خدمات اصلی ما در پیشروتک

سامانه پایش تولید پیشروتک

سامانه پایش تولید پیشروتک، یک سامانه کنترل تولید گسترده برای یک مجموعه صنعتی است که تمامی نمایه های تولید از جمله مهندسی محصول و ساخت، برنامه ریزی کلان تولید و زمانبندی تولید، مواد اولیه و محصولات، فروش، تعمیر و نگهداری و افزایش بهره‌وری منابع انسانی را در کنترل و مدیریت خود در نظر میگیرد. مدیریت،کنترل هزینه، مدیریت ظرفیت و استفاده مفید از ظرفیتهای کارخانه از دیگر توانمندیهای سیستم مدیریت تولید پیشروتک می‌باشد که کمک میکند مدیران با دسترسی سریع به داده ها و نمودارهای مفهومی و تحلیلی بتوانند تصمیمات کلان سازمانی را با قدرت اتخاذ نمایند. از ویژگی های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

⦁ داشبورد آنالیز داده ها
⦁ برنامه‌ریزی تولید
⦁ اطلاعات مهندسی دقیق برای هر محصول
⦁ مدیریت توقفات تولید
⦁ مدیریت فروش
⦁ پایش تولید و بررسی انحرافات

سامانه پایش تولید اتوماتیک

سامانه کنترل و مانیتورینگ پیشروتک با اتصال اتوماتیک به سخت‌افزارهای تولیدی کنترل و مدیریت تولید را به عهده می‌گیرد و زمینه را برای یک چرخه مدیریت کامل تولید را فراهم می سازند. از بخش بچینگ و توزین مواد اولیه از سیلوها تا خارج شدن پالت تولید از انبار را می توان توسط این سامانه کنترل و مانیتور کرد. ماشین آلات و سخت افزارهای کنترلی خط تولید نظیر PLC ها و دیگر سنسورهای خط تولید مهمترین منبع اطلاعات مورد نیاز نرم افزار مدیریت تولید پیشروتک هستند که زمینه شکل گیری یک مدیریت تولید و قابل برنامه‏ ریزی را فراهم می ‏سازند. علاوه بر آن با پیاده‌سازی سیستم مدیریت تولید پیشروتک، چابکی لازم در تغییر برنامه‌ریزی تولید نیز فراهم می‌گردد.

سامانه مدیریت انبار

سامانه مدیریت انبار به منظور کنترل، مدیریت و سازماندهی سفارشات و اقلام موجود در انبار و به طور کل موجودی انبار، طبقه بندی و چیدمان، بسته ‌بندی محصولات و حمل و نقل و ورود و خروج و به طور کل با نام مدیریت انبارها شناخته می شود. برای افزایش دقت در عملکرد این بخش، انواع سیستم انبارداری به کمک آمده تا مدیریت انبارها به خوبی صورت گیرد. یکی از اهداف مهم در سامانه های مدیریت انبار، شمارش دقیق محصولات موجود در انبار، موجودی مشخص و دقیق کالاها و همچنین دسترسی سریع به کالای مورد نظر شناخته می شود. هدف هر انبار کنترل ورود و خروج و موجودی کالاها به بهترین و موثرترین روش ممکن است، با پیشرفت تکنولوژی و رقابت های فشرده، روش های کاغذی پاسخگو نمی باشند همچنین خظاهای زیادی داشته و از سرعت پایینی نیز برخوردار بوده اند. تمامی فرآیندهای هر انبار شامل دریافت کالا، رسید، جانمایی، انبارگردانی، تحویل کالا و حواله به طور قابل ملاحظه ای بهینه شده و صرفه جویی زمان موجب افزایش منافع مجموعه ها خواهد شد. از ویژگی های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ⦁ کاهش زمان تکمیل و تحویل سفارش
  ⦁ افزایش کارایی فرایندهای انبار
  ⦁ کاهش هزینه‌های عملیاتی
  ⦁ بالا رفتن دقت موجودی
  ⦁ جانمایی در انبار
  ⦁ انبارگردانی لحظه ای و پرسرعت

سامانه های مدیریت انبار با RFID

در هر انبار نوین، هر ابزاری که فرایندهای موجود در انبار را تسهیل کند، یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود؛  RFID یکی از پرکاربردترین این ابزارهاست، چراکه باعث خلق نوعی از انبارداری به نام انبارداری هوشمند یا انبارداری مکانیزه شده است. امروزه، انبار هوشمند با کمک ابزاری مانند RFID تبدیل به اصطلاحی رایج شده است که در آن، تمامی فرایندهای موجود در انبار، مکانیزه شده‌اند. در انبار هوشمند یا انبار نوین، خطا و مغایرت به حداقل می‌رسد، فرایندها تسریع می‌شوند، انبار در بالاترین میزان بهره‌وری خود قرار می‌گیرد. از ویژگی های این نوع از انبار ها:

⦁ کاهش سرمایه در گردش
⦁ افزایش سرعت انبارگردانی
⦁ افزایش دقت در انبارگردانی
⦁ کاهش مغایرت‌های موجود در انبار
⦁ افزایش امنیت در انبار
⦁ کاهش زمان دریافت کالا
⦁ حذف فرایندهای سنتی
⦁ افزایش کارایی

به دنبال راه حلی کارآمد هستید؟

خدماتی با کارایی بالا

خدمات دریافتی شما توسط گروه ما با بالاترین راندمان و کارایی عرضه و با پشتیبانی قوی تیم ، ما شما را تنها نخواهیم گذاشت.

صفحه اصلی
حساب کاربری
سفارش
جستجو