پرش لینک ها

خدمات اصلی ما

با توجه به توان فنی و زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری تهیه شده در طول سالها، قابلیت ارائه خدمات این شرکت روز به روز افزایش پیدا کرده و در حال حاضر به گسترش حوزه های فعالیت خود در بخش های دیگرIT مشغول می باشد.

سامانه پایش تولید پیشروتک

سامانه مدیریت تولید پیشروتک PishroTech Production Management System ، یک سامانه کنترل تولید گسترده یک کارخانه است که تمامی نمایه های تولید از جمله مهندسی محصول و ساخت، برنامه ریزی کلان تولید و زمانبندی تولید، مواد اولیه و محصولات، فروش و افزایش بهره‌ وری منابع انسانی را در کنترل و مدیریت خود در نظر میگیرد. از ماژول های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ماژول داشبورد ( مشاهده تمامی سفارشات، فرآیندهای تولید، تولیدات دستگاه ها، ضایعات و فرآیند بارگیری به صورت لحظه ای و نموداری در صفحه اصلی)
 • ماژول سفارش (پنل اصلی سفارشات، تکمیل فرآیند تولید، کارتابل ارجاع به کاربران مختلف، اتوماسیون داخلی، رزرو سفارش)
 • و …

سامانه های مدیریت انبار با RFID

با افزایش حجم ورود و خروج کالا از انبارها، روش های سنتی که شامل ثبت دستی ورود و خروج کالا می شد، دیگر پاسخگو نیست، زیرا علاوه بر بروز اشتباه در ورود اطلاعات به نرم افزار، با سرعت نقل و انتقال کالا هم همخوانی ندارد. برای حل این مشکل، نیاز به اتوماتیک کردن ورود دیتا داریم. این کار در گذشته با استفاده از سیستم های بارکدی انجام می شد که هنوز نیز رواج دارد.
برخی از مزایای استفاده RFID در انبار :

 • افزایش بهره وری و افزایش امنیت در انبار
 • جانمایی و شمارش دقیق و لحظه ای کالا در انبار
 • عدم نیاز به توقف محموله جهت شمارش و ثبت در سیستم در هنگام ورود و خروج کالا در انبار
 • عدم نیاز به دید مستقیم روی کالا جهت ثبت و ردیابی
 • افزایش دقت و سرعت در شمارش، ثبت و ردیابی
 • و …

مشاوره رایگان

بررسی و آنالیز نیازمندی شما

تولید و توسعه

آموزش و پشتیبانی قدرتمند

سامانه پایش تولید اتوماتیک

سامانه کنترل و مانیتورینگ پیشروتک با اتصال اتوماتیک به سخت‌افزارهای تولیدی کنترل و مدیریت تولید را به عهده می‌گیرد و زمینه را برای یک چرخه مدیریت کامل تولید را فراهم می سازند. از بخش بچینگ و توزین مواد اولیه از سیلوها تا خارج شدن پالت تولید از انبار را می توان توسط این سامانه کنترل و مانیتور کرد. ماشین آلات و سخت افزارهای کنترلی خط تولید نظیر PLC ها و دیگر سنسورهای خط تولید مهمترین منبع اطلاعات مورد نیاز نرم افزار مدیریت تولید پیشروتک هستند که زمینه شکل گیری یک مدیریت تولید و قابل برنامه‏ ریزی را فراهم می ‏سازند. علاوه بر آن با پیاده‌سازی سیستم مدیریت تولید پیشروتک، چابکی لازم در تغییر برنامه‌ریزی تولید نیز فراهم می‌گردد.

خدماتی با کارایی بالا

خدمات دریافتی شما توسط گروه ما با بالاترین راندمان و کارایی عرضه و با پشتیبانی قوی تیم ، ما شما را تنها نخواهیم گذاشت.

سامانه شناسنامه و ردیابی انبار

در هر سازمانی بخشی مستقل تشکیل شده است که با نام انبار شناخته می شود. به منظور کنترل، مدیریت و سازماندهی اقلام موجود در انبار و به طور کل موجودی انبار، طبقه بندی و چیدمان، بسته ‌بندی محصولات و حمل و نقل و ورود و خروج اقداماتی انجام می شود که با نام مدیریت انبارها آن را می شناسند. همچنین برای ارتقا و بهبود عملکرد این بخش نیاز به سامانه مدیریت انبارها به وجود می آید. برای افزایش دقت در عملکرد این بخش، انواع سیستم انبارداری به کمک آمده تا مدیریت انبارها به خوبی صورت گیرد.
از مشخصات و ماژول های این سامانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشبورد لحظه ای ( مشاهده تولید، ، ضایعات و فرآیند بارگیری به صورت لحظه ای و نموداری در صفحه اصلی)
 • قابلیت رزرو محصولات و نمایش موجودی ها به صورت لحظه ای و آنلاین
 • قابلیت تعریف سفارش مشتری
 • و …
صفحه اصلی
حساب کاربری
سفارش
جستجو